Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

OPTYMISTA NIE ŻYJE!


2 stycznia 2015

Podsumowanie roku 2014


Jak ten czas szybko leci! Jeszcze niedawno zakładałem tego bloga, nie marząc nawet, że uda mi się go poprowadzić tak długo. Wczoraj, dokładnie pierwszego stycznia "Recenzje optymisty" obchodziły swój pierwszy roczek! Mam tylko nadzieję, że Czytelników nadal będzie przybywać, statystyki pójdą w górę, a książek do czytania będzie wciąż więcej i więcej. Chciałbym Wam wszystkim życzyć pomyślności, sukcesów i spełnienia marzeń, które już od dłuższego czasu planujecie spełnić. Zapraszam również do przeczytania tego posta, w którym co nieco sypnę statystykami :)


W 2014 roku:


Weszliście na bloga: 69,500 razy! (Co daje około 200 wejść dziennie)
Skomentowaliście posty: 2051 razy. 
Zdobyłem: 171 obserwatorów. 10 współprac. 
Napisałem: 176 postów
Przeczytałem: około 170 książek! (Wow, jestem zszokowany)Poznałem również masę sympatycznych ludzi, z którymi dzielę się pasją. Jest Was tak wiele, że ciężko wymienić każdego po kolei i podziękować za to, co robiliście dla mnie. Dzięki Wam dowiedziałem się, co robić, żeby pisać coraz lepsze recenzje i jak radzić sobie z problemami blogowymi. W życiu nie powiedziałbym, iż można znaleźć ich tak wiele. Dziękuję za porady i wszystko, co dla mnie zrobiliście! Jesteście niesamowici!

A teraz chciałbym Wam się pochwalić moimi łupami książkowymi. Jak na razie lista nie jesteś jakaś imponująca, ale kolekcja ciągle się powiększa. Na zdjęciach nie udało mi się złapać wszystkich książek, bo wiele z nich pożyczyłem innym, niektóre gdzieś się zagubiły, a jeszcze inne (na szczęście były to tylko dwie pozycje) uległy zalaniu w stanie tak krytycznym, że nie dało się rozróżnić żadnej z literek. Mimo to jestem zadowolony, że aż tyle książek trafiło pod moją opiekę! Czysta przyjemnością jest codzienne spoglądanie na nie. Macie podobnie? :) Prezentację zacznę od ukazania półki z ulubionymi książkami.Czytana teraz książka :)


Mam nadzieję, że ten nowy 2015 rok będzie równie udany, jak jego poprzednik, bo z wyników, jakie udało mi się osiągnąć jestem zadowolony. Jeszcze raz chciałbym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze i mam nadzieję, że Wasze najskrytsze marzenia nareszcie się spełnią. A tak a propos pochwalę Wam się, jak prezentuje się u mnie kalendarz od Stefana Dardy :)

Wszelkiej pomyślności w Nowym 2015 roku! :)

komentarze

 1. Wspaniały rok ;p Normalnie zazdroszczę! I tyle książek <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wynik, tylko pozazdrościć! Gratuluję też roku bloga i życzę kolejnych lat! A w Nowym Roku życzę CI wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko pozazdrościć takiego wyniku. I tyle świetnych książek. :)
  Zatem zostaje mi tylko życzyć, aby ten rok 2015 był jeszcze lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę nam, czytelnikom, abyśmy mieli czas na czytanie książek, o :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetne stosiki! Widzę trylogię "Przegląd Końca Świata" - mi się bardzo podobała. Życzę udanego 2015 roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę jeszcze lepszego 2015 roku :) Piękna kolekcja Pana Samochodzika :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi udało się w roku 2014 przeczytać 90 książek . W tym roku mam zamiar pobić swój wynik :) Gratuluję takich wspaniałych wyników , Twoja biblioteczka prezentuje się cudownie ! Udanego roku 2015 życzę ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne książki :) Oby ten rok był jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 9. Doskonałe statystyki! Gratuluję i życzę, by ten rok był tak samo, a nawet bardziej owocny :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję tak świetnych statystyk :) Książek też Ci sporo przybyło i to nie byle jakich :3 A kalendarza zazdroszczę - taki klimatyczny - choć ni cholery nie pasowałby mi w pokoju. Rozwijaj się dalej, pisz, ile się da! Może na starość przeczytam książkę z Twoim nazwiskiem na okładce ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Całkiem ciekawe książki widzę na tym ogromnym stosie :) Piękne wyniki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Aaaaaaaaale tych knig dużo :O Twój blogowy rok był bardzo ambitny, wiem co mówię, bo zjawiłam się tu jakoś na początku, a choć nie zawsze byłam, to obserwowałam - bardzo dużo osiągnąłeś, to naprawdę godne podziwu. Ilość przeczytanych książek - dla mnie to abstrakcja, nie wiem, czy kiedykolwiek osiągnę taką liczbę.
  Na 2015 rok życzę niemijającego zapału i dużo, dużo weny ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Aż miło spojrzeć na taką górę tak świetnych pozycji. Powodzenia w 2015 roku i oby był lepszy jeżeli to w ogóle możliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Liczba 170 książek przeczytanych w ciągu roku robi na mnie ogromne wrażenie, dlatego gratulacje :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetne wyniki! Wielkie gratulacje udanego roku! Oby ten był dla Ciebie jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję wyników! A książki naprawdę wspaniałe :> Kilka z nich czytałem, większość jednak jest w planach. Życzę udanego 2015 roku i pozdrawiam c:
  Avenix

  OdpowiedzUsuń
 17. No to sobie faktycznie uzbierałeś stosiska ;) super wyniki, oby tak dalej, Radku! Powodzenia, trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Wow, gratuluję tylu przeczytanych książek! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie tego tekstu. Mam nadzieję, że pozostawisz po sobie jakiś ślad. :)