Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

OPTYMISTA NIE ŻYJE!


8 stycznia 2015

Lea Michele "Piękna i ambitna"Autor: Lea Michele
Tytuł: Piękna i ambitna
Wydawca: FeeriaLea Michele radzi nie tylko, jak pielęgnować urodę, jak odnaleźć się w świecie mody, ale i jak osiągnąć i zachować wewnętrzną siłę. Opowiadając o własnych przeżyciach, uczy, jak stawiać czoła wyzwaniom i przezwyciężać życiowe trudności, aby osiągnąć sukces i żyć pełnią życia. Dzięki temu książka jest po trochu pamiętnikiem, poradnikiem i przewodnikiem. Zawiera niepublikowane wcześniej fotografie i opowieści z życia gwiazdy.

Jako, że chciałem napisać zgoła trochę inną recenzje po przeczytaniu poleciłem ją mojej koleżance, na której zdaniu będę pokrótce bazował. Lea, która jest doskonałą aktorką i wokalistką mogłaby śmiało zostać pisarką. Prostota, wdzięk i humorystyczne podejście z jakim napisała tę książkę sprawiły, że już po godzinie skończyłem ją czytać. Niecodziennym pomysłem było dopasowanie cytatów idolki autorki pod dany rozdział. 


Jasne i proste porady jak ćwiczyć, odżywiać się, malować czy poprzez swój styl wyrażać prawdziwego siebie pokazują, że Lea Michele nie jest kolejną próżną i łasą na pieniądze gwiazdeczką tylko pewną siebie kobietą kochającą swój zawód jakich spotykamy coraz rzadziej.

Idealnie zaprojektowana książka, która zawsze podsumowywała nam rozdział idealnie podkreślała ideę jaką ona posiada. Ogromny szacunek należy się także osobie odpowiedzialnej za desing i najdrobniejsze szczegóły : strzałki, listy.

Chyba jak wszyscy przy takiego typu książkach zwracam uwagę na to by tekst nie był jednolity i w dodatku pisany małą czcionką. Tutaj w każdym calu zadbano o czytelnika i jego pragnienia związane z książką . 


Za możliwości przeczytania tej książki podziękowania składam w ręce:


P.S Ta przemiła koleżanka wykonała wszystkie zdjęcia użyte w tej recenzji, za co chce podziękować :)

komentarze

 1. Do momentu wydania tej książki w Polsce, nie miałam zielonego pojęcia, kim jest Lea Michele. Myślę, że tak zostanie, bo nie mam najmniejszej ochoty na lekturę tej książki, ale ogromnie cenię fakt, że nie jest kolejną rozkapryszoną gwiazdeczką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Uwielbiam Leę za jej grę w Glee, więc gdy miałam tę książkę w rękach i mogłam ją "poznać" było mi niezmiernie miło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W ogóle nie kojarzę Lea Michele. Przy takich książkach przede wszystkim liczy się jej wygląd, dlatego bardzo dobrze, że zadbali nawet o najdrobniejszy szczegół :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za aktorką, więc to biografia nie dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie kojarzę tej aktorki, ale nie mówię nie. Może kiedyś zajrzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna, ambitna i zupełnie mi nieznana :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kojarzę - zaczęłam oglądać Glee z braku innego serialu i wakacyjnej nudy, ale w ogóle mnie nie wciągnęło. Raczej nie sięgnę:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie tego tekstu. Mam nadzieję, że pozostawisz po sobie jakiś ślad. :)